Aktuálně

Cyklus jarních přednášek

V průběhu března a dubna mají studenti GJS možnost setkat se s několika zajímavými osobnostmi z různých odvětví současné vědy. Na půdě školy se v cyklu jarních přednášek postupně představí  Mgr. Miroslav Kolařík, Ph.D., prof. PhDr. Petr Čornej, DrSc, Mgr. Ondřej Hrabec, Ph.D. a Mgr. Ondřej Beránek, Ph.D. Bližší informace k termínům a tématům jednotlivých přednášek naleznete ZDE.  

Bře, 07, 2018

0

Sbírka hraček

Ve středu 21. února 2018 proběhla na GJS  pod záštitou a organizačním vedením studentské rady sbírka hraček pro děti z dětského domova v Dolních Počernicích. Ředitel dětského domova pan Martin Lněnička si již všechny plyšáky, dětské knížky, deskové hry, figurky a další vyzvedl a dětem předal. Členové studentské rady děkují za účast a už teď plánují pokračování úspěšně zahájené spolupráce.

plakat sbirka

Úno, 08, 2018

0

Den otevřených dveří

Nestihli jste se k nám ještě zastavit? To vůbec nevadí. Zavolejte nám a domluvte si návštěvu individuálně dle svých potřeb a možností (včetně návštěvy ve výuce). Detaily ZDE. Těšíme se na Vás.

PA250022

.

Led, 19, 2018

0

Centrum pro talentovanou mládež (CTM)

CTM Academy S Centrem pro talentovanou mládež (CTM) spolupracujeme od roku 2015 a jeho prostřednictvím nabízíme především zahraniční kurzy CTM Online Program. Jde o ojedinělý a atraktivní program online studia podporující akademický růst. CTM umožňuje talentovaným a motivovaným žákům základních škol a středoškolákům ve věku od 12 let po maturitu studovat online kurzy amerických univerzit a středních škol, i kurzy vytvořené CTM. Již od mladšího školního věku se tak studentům prostřednictvím online výuky v angličtině nabízí možnost studovat kurzy z oblasti přírodních věd, matematiky, informačních technologií, humanitních oborů, ekonomie i osobnostního rozvoje. CTM spolupracuje s College Board (USA) na organizaci mezinárodních zkoušek Advanced Placement (AP) exams v České republice a na Slovensku. AP Exams jsou mezinárodní zkoušky z odborných předmětů, které testují znalosti, pochopení předmětu a mezioborové souvislosti v angličtině na úrovni komplexního učiva střední školy s přesahem do prvních ročníků vysokých škol. Pro české studenty je to jediná jedinečná příležitost porovnat své znalosti a výsledky ve světové konkurenci. Čeští studenti, absolventi CTM Online programu, patří svými výsledky dlouhodobě mezi ty nejlepší ve světě! Podrobné informace o CTM Online programu i dalších aktivitách jako jsou např. Objevitelské soboty naleznete na http://www.ctm-academy.cz/.  

Led, 05, 2018

0

Vánoce na GJS

Dnes (čtvrtek 21. prosince 2017) jsme se na GJS neučili. Anebo právě naopak - vyráběli jsme, pekli, bruslili a bavili se. A taky jsme trochu pomáhali, když jsme se s vánoční nadílkou vypravili do domova seniorů. Fotografie z dnešního dne si můžete prohlédnout ZDE. OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pro, 21, 2017

0

Veronika Honsová (prima) mistryní ČR

Na otevřeném mistrovsví ČR v Judo kata získala Veronika Honsová (na fotografii vlevo) se svou spolubojovnicí zlatou medaili v sestavě boje na zemi. Úspěšné člence Judo Clubu Raion-ryu a studentce naší školy gratulujeme! Odkaz na článek ZDE. Judo_Veronika

Pro, 21, 2017

0

Pátek 22. 12. 2017

V pátek 22. prosince 2017 mají všichni studenti ředitelské volno.

Pro, 15, 2017

0

1 2 3